Олег Гресь про календар українських футболістів у другому напівсезоні 2015-2016

11Мар - by kevin - 0 - In Жизнь Новости Спорт Украина


Гресь Олег, відомий спортивний оглядач газети «Команда» поділився на своїй сторінці у ФБ своїми враженнями щодо розкладу ігор українських футбольних команд у 2-ї частини сезону 2015-2016.

Олег Гресь вважає, що варто більше ретельно думати про стратегію гри, а не про спортивну форму, щоб сезон для збірної України завершився раніше, і залишилося більше часу на підготовчі приготування до «Євро-2016».

гресь олегРозклади такі: зіграти півфінал Кубка за сліпому жеребкуванням з однієї гри, а коли буде матч у відповідь – граємо фінальну гру. «Шахтар» пройшов першу гру з «Андерлехтом» (3:1), залишилося зіграти гру-відповідь. Якщо гірники впораються, то потрібно буде Лучєску умовити погодитися на гру-відповідь у чверті фіналу з полтавською командою «Ворскла» в кінці березня, без збірників. Швидше за все, тренер «Шахтаря» дасть «добро».

Чекаємо середину місяця – 15 березня важлива гра «Динамо» з «Манчестер Сіті». Після неї потрібно приймати рішення. Є, звичайно, порушення регламенту, але хто міг припустити наш успіх з виходом на «Євро-2016»?

Загалом, залишається тільки відкривати календар і дивитися. Добре, звичайно, прораховувати все на крок уперед, але не добре ставити клуби перед фактом за тиждень до дати проведення матчу. І не забуваємо про перспективу «золотого» матчу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *